Teknoloji

Steam Türkiye’de Haftanın En Çok Satanları: Baldur’s Gate 3 Aklımızı Getirdi

Steam’in haftalık verileri de ülkemizdeki oyun gündeminin nabzını tutmamıza yardımcı oluyor. Geçtiğimiz hafta Baldur’s Gate 3’ün vizyona girmesiyle alevlenen gündemi nasıl değerlendirdiğimize bir göz atalım.

1. Listenin ilk satırı yine bildiğiniz gibi.

CS:go’ya veda edip CS2 ile tanışana kadar kimse bu oyunun yerini alamayacak gibi görünüyor. Yıllardır eskimeyen efsane bu hafta ülkemizde en çok oynanan oyun olmayı başardı ve aylardır olduğu gibi yine ilk sıralarda yer alıyor.

3. PUBG: Battlegrounds, battle royale açlığımızı gidermeye devam ediyor.

PUBG: Battle royale çılgınlığını ateşleyen Battleroyale, aradan geçen yıllara rağmen hâlâ adından söz ettiriyor. Oynamak için tamamen ücretsiz modele geçtikten sonra daha da geniş kitleler tarafından oynanmaya başlayan PUBG: Battlegrounds, yeni dönemleri ve getirdikleriyle hala favorilerimizden biri.

4. Listedeki bir diğer bilinen battle royale oyunu ise Apex Legends.

Titanfall serisi ile tanıdığımız Respawn Entertainment tarafından geliştirilen Apex Legends, bizlere hızlı aksiyon ve takım bazlı oynanış vadediyor. Her biri farklı güçlere sahip operatörler ve sürprizlerle dolu haritalar oynanışa büyük enerji katıyor.

5. EA Sports FC 23 bu hafta yükselişte.

Hemen arkasından gelen EA Sports FC 24 ise gözünü bir önceki haftaya göre 7 sıra yükselerek adını tekrar ilk beşe yazdırmayı başaran FIFA 23’ün tahtına dikti.

Listenin geri kalanı şu şekilde:

  • EA Spor FC 24

  • yıldız alanı

  • Görev çağrısı

  • Euro Kamyon Simülatörü 2

  • GTA V

haber-devrekani.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu