Haber

Refah Partisi’nden 14 il teşkilatının seçimde Kılıçdaroğlu’nu destekleyeceği iddiasına yanıt

Türkiye, 14 Mayıs’ta yapılacak cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerine kilitlenmişken, dün Ankara’nın arkasından gelen bir iddia kısa sürede gündeme oturdu.

KILIÇDAROĞLU İDDİASI GÜNDEMDE

Yeniden Refah PartisiCumhur İttifakı’nın adayı Cumhurbaşkanı Erdoğan’a değil, Millet İttifakı’nın 13’üncü Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na Türkiye’nin 14 il teşkilatının destek vereceği iddia edildi.

“81 İL BAŞKANI TEK VÜCUT OLARAK GENEL BAŞKANIN ARDINDADIR”

Çeşitli haberler Kendi internet sitesindeki iddiaya bugün yine Refah Partisi’nden yanıt geldi. Yazılı açıklamada, “Partimizin yükselişini engellemek amacıyla bazı medya kuruluşları asılsız iddialar içeren haberler yayınlamıştır. 81 il başkanımız, 926 ilçe başkanımız tek vücut olarak Cumhurbaşkanımızın ve Genel Merkezimizin arkasında durmaktadır.

“DESKTOP HABERLERİNİN HEDEFİNİN FARKINDAYIZ”

Refah Partisi örgütleri olarak bu asılsız, masa başı haberlerin amacının farkındayız. Anlaşılan partimizin yükselişi birilerinin uykularını kaçırmış. Bunlar beyhude ve beyhude arayışlardır. Bu asılsız iddiaları ortaya atanları kınıyoruz.

“PARTİMİZ VE CUMHURİYET İTTİFAKI SEÇİMLERİ KAZANACAKTIR”

Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanlığı adayını partimizin hiçbir üyesinin desteklemeyeceği ve oy kullanmayacağı açıktır. Refah Partimiz ve Cumhur İttifakı 14 Mayıs seçimlerinden galip çıkacaktır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu